top of page

Naše služby

Zamecnicke prace

Zámečnická výroba

Zabýváme se zakázkovou výrobou větších i menších kovových konstrukcí. Na míru a dle požadavků našich zákazníků vyrábíme například posuvné brány, ploty, pergoly, schodiště a jiné ocelové konstrukce. 

32.jpg
31.jpg

Nabízíme také sériovou výrobu a montáž základních i pokročilých souborů dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem. Díky nákupu nové technologie (strojní řezání materiálu, strojní řezání závitů, jádrové vykružování otvorů) jsme schopni sériovou výrobu nabídnout v té nejvyšší kvalitě a ve velkých objemech.

Mont. tech. celku

Montáže, demontáže a údržba technologických celků

Montujeme, demontujeme a zajišťujeme údržbu technologických celků v průmyslových provozech. Specializujeme se na výrobu a montáž potrubních rozvodů a certifikovanou montáž přírubových spojů. Naše služby vyhledávají především střední a větší výrobní závody v energetice a různých odvětví středně těžkého až těžkého průmyslu v ČR. Ve spolupráci s partnery dodáváme dílčí služby i do zemí EU.

shutterstock_120609811.jpg
shutterstock_336253784.jpg

Zajišťujeme následný komplexní servis dle požadavků dodávané technologie. Postaráme se také o ostatní údržbářské práce běžně prováděné v průmyslových provozech. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru a vlastním výrobním kapacitám dokážeme často operativně pomoci i v situacích, kdy není dostupný náhradní díl nebo je potřeba provizorní oprava.

Drevostavby

Výroba a instalace mobilních dřevostaveb

Dřevostavby se těší čím dál větší oblibě. Domy z masivních šroubovaných dřevěných panelů se dnes pyšní skvělými technickými parametry a mají nadstandardní izolační i akustické vlastnosti. Jdou postavit rychle a relativně jednoduše, lze je použít k bezpočtu účelů a v neposlední řadě jsou i cenově výhodné. V domě ze dřeva je také více prostoru, protože stěny dřevostaveb jsou mnohem tenčí než klasické zděné.

stock-photo-construction-of-new-and-mode
43.jpg

V JS MONTER GROUP dodáváme dřevostavby na míru s použitím konstrukčního systému DEK PANEL. Na tuto technologii a její instalaci máme všechny potřebné certifikáty. Pomůžeme vám s vytvořením projektového plánu podle vašich představ, stavbu odborně realizujeme a předáme vám hotový dům.

Referenční zakázky

IMG-20200624-WA0009.jpg

 Modernizace výměníkové stanice v JE Dukovany

MontẠarmatur pro horkovod DN 300 Kolek

Modernizaci rozvodů tepla v pro město Brno

DemontẠpotrubního rozvodu DN 1200 SVT

Demontážní práce v JE Temelín

...a mnoho dalších

Zaujaly vás naše služby?

Pošlete nám poptávku a domluvme se na spolupráci.

bottom of page